с. Малокозирщина. Малокозирщанський НВК дошкільне відділення
Ведення ділової документації з питань прийому дітей до закладу та їх вибуття.
Згідно інструкції «Про ділову документацію в дошкільних закладах», затв. Наказом МОУ від 30.01.1998 р № 32, за реєстр. Мінюстом України 15 червня 1998 року № 378/2818 в дошкільному відділенні ведеться Журнал прибуття (вибуття) дітей у дошкільному закладі. Діти зараховуються на основі поданих заяв від батьків, або осіб що їх  замінюють, медичної довідки, свідоцтва про народження. Дітей комплексуючого типу у закладі немає.

До дошкільного відділення Малокозирщанського навчально-виховного комплексу школи-саду приймаються діти від 3-х років, при наявності медичної довідки.

ЯКЩО ВИ ОБРАЛИ НАШ САДОЧОК
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач ДНЗ протягом календарного року ( за наявності місць)

на підставі:
1. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до дошкільного закладу.
2. Копії свідоцтва про народження дитини.
3. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).
4. Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.
5. Копії паспорту одного з  батьків або осіб, які їх замінюють.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:
•    за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
•    на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
•    у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.